הרכבים שלנו

white_car_WEB1000

רכבי מירוץ BRZ

בחרנו עבורכם את הרכבים הטובים ביותר שקיימים לנהיגת מירוצים. מה הופך רכב להכי טוב? זה מאוד פשוט, נהג מרוצים רוצה את הרכב שהכי קל להתחבר אליו, איך זה בא לידי ביטוי? שלדת קופה (2 דלתות), הנעה אחורית, משקל נמוך, יחס כוחות סוס אופטימלי, זאת אומרת לא חלש מידי ולא חזק מידי, ברקסים עם יכולת בלימה חזקה, יחסי משקל מאוזנים (קדימה אחורה ולצדדים) עיצוב אווירודינאמי. כל המשתנים הללו מייצרים רכב מאוד צייתן, כזה שמעביר את התחושות לנהג בצורה הטובה ביותר ועם כמה שפחות תופעות לוואי במקרה של טעות של הנהג. למשימה הזאת בחרנו את דגם הBRZ של SUBARU, שקיבל שבחים בכל העולם כאחד הרכבים היותר מהנים וטובים שיוצרו עד היום. הוא בעצם עונה על כל מה שנהג צריך.

HERO_3

המשך קריאה..

אבל לנו? זה לא מספיק. את הרכבים שלנו הכנסנו לסדנת המירוצים PIT-STOP ושם בעצם העצמנו את היתרונות והצרכים של נהיגת מרוצים. בולמי מירוצים מבית ST הגרמנית, טכנולוגיה מתקדמת לשיפור ההתנהגות והתקשורת של הרכב. מערכת יניקה ואגזוזים מתקדמות על מנת לקבל את מלוא הכוח מהרכב. מערכת ברקסים משודרגת מבית Brembo העולמית שמייצרת את הברקסים לרכבי המירוץ הטובים בעולם. בנוסף סדנת C-Parts המתמחה בחלקי קארבון פייבר שמשמשים לבניה של מטוסים ובמקרה הזה לבנית חלקי רכב חזקים וקלי משקל, דבר שמקובל בעולם המירוצים.

Hero2

המשך קריאה..

החלפת חלקים לקארבון בעצם מפחיתה את משקל הרכב ומשדרגת את הביצועים שלו. בנוסף לכך הוספנו גם חלקים המשפרים את האווירודינמיקה של הרכב ואת כוח ההצמדה שלו כך שהרכב יהיה מסוגל להאיץ יותר בישורות ומנגד להיות מהיר יותר בפניות. וכמובן הדובדבן של כל הסיפור, סט ג׳אנטים קלים ורחבים וצמיגים דביקים ביותר על מנת לקבל אחיזה מקסימלית במסלול. עכשיו את כל זה בנינו כי אנחנו מתחרים עם הרכבים באליפות ישראל למירוצי מכוניות. והקטע הכי כייפי זה שאתם תנהגו בדיוק על אותם רכבים שאנחנו מתחרים איתם! ככל שהקטגוריה יותר גבוהה זה אומר שהצמיגים יותר רחבים ודביקים, הרכב קל יותר, חזק יותר, מהיר יותר ועוצמתי יותר! ובעברית: זה אומר חווית נהיגה יותר קיצונית ומהנה יותר!

IMG_2856

המשך קריאה..

בקטגורית הסופר קאר שלנו אפשר למצוא את רכב ה Toyota Supra הרכב שזכה באליפות ישראל לשנת 2022 כן כן! אחד הרכבי מירוץ המהירים בישראל! רכב שבנוי על אותו רעיון של סובארו הBRZ רק קיצוני יותר, מהיר יותר ועוצמתי יותר. כמה יותר? כ-600 כ״ס, כן כן יותר מפורש ולמבורגיני. צמיגים? הכי רחב שאפשר 275, שזה בערך פי 3 מרכב ספורט רגיל. קיט אווירודינמיקה היישר מסדנת APR בארצות הברית, הטופ של טכנולוגיית הבולמים מבית KW ועוד המון תוספות בעלות של מאות אלפי שקלים שהופכים את הרכב הזה לאחד הקיצוניים שאפשר לנהוג עליו בעולם וללא הספק הכי קיצוני בישראל!

תפריט נגישות

מה מספר הטלפון שלך?